Meniu Uždaryti

Elektrinė pavaros sistema ErgoMove® 1000

Tinka apkrovoms iki 1000 kg
ErgoMove® 1000 perkelia krovinius iki 1000 kilogramų ir susideda iš dviejų komplektų komponentų – kabinos ir elektra varomų fiksuotų ratukų. Be vairavimo pagalbos, ErgoMove® 1000 taip pat turi vairavimo ir stabdymo pagalbą. Varomi fiksuoti ErgoMove® 1000 ratukai atlaiko vežimėlio svorį. Išmani valdymo sistema užtikrina sklandų judėjimą nepriklausomai nuo vežimėlio svorio. ErgoMove® 1000 taip pat turi „plug and play“ diegimą ir intuityvius valdiklius. Dėl to sistema gali būti naudojama iš karto po trumpo instruktavimo, užtikrinant aukštą efektyvumą ir sutaupant išlaidas.

  • Galios pagalba iki 1000 kg
  • Galimas rankinis valdymas
  • Paprastas montavimas (plug and play)

Modulinio rinkinio komponentai ir priedai

Jutiminė rankena

Standartiškai ErgoMove® 1000 komplekte yra ergonomiška rankena su iš anksto sumontuotais laidais. Galimos dvi rankenos versijos – viena su galios jutikliu ir kita su dviem sukamomis vairasvirtėmis. Kabinoje yra integruota valdymo sistema ir keičiamos baterijos.

Elektra varomi fiksuoti ratukai

Rinkinį sudaro vienas kairysis ir vienas dešinysis fiksuotas ratukas, kurio traukos jėga ne didesnė. po 30 daN. Jie yra įvairių dydžių.
Varomus fiksuotus ratukus taip pat galima įsigyti atskirai, kad juos būtų galima integruoti į jūsų įrangos valdymo sistemą.

Valdiklis

Priklausomai nuo

Standartiniame Blickle asortimente yra didelis tinkamų pasukamų ratukų pasirinkimas, kuriuos galima derinti su ErgoMove® 1000.
Taip pat yra antistatinių versijų (-AS).

Variantai

Taip pat yra įvairių ErgoMove® 1000 serijos parinkčių. Tai apima įkroviklius, keičiamus akumuliatorius ir montavimo pagalbines priemones įvairioms reikmėms.